1. Скоромовка.

/Files/images/1 юг.jpg

2. Бібліографічна довідка.

/Files/images/1 КШ.jpg

Штанко Катерина Володимирівна — українська художниця-ілюстратор та письменниця. Народилася в Сімферополі 24 липня 1951 року. Навчалася в Кримському художньому училищі та Київському державному художньому інституті (нині Українська Академія Мистецтв). Після закінчення інституту, почала працювати у видавництві "Веселка", ілюструвала журнал "Соняшник". Наповнені світлом і золотом її роботи подобаються як дорослим, так і дітям. Учасниця і переможець багатьох виставок. Автор кількох десятків ілюстрованих книг для дітей. Співпрацювала з видавництвами "А-ба-ба-га-ла-ма-га", "Грані-Т", "Видавництво Старого Лева", "Марка України", "Веселка", "Дніпро" та ін. В даний час почала займатися казковим письменництвом. У видавництві Івана Малковича вийшов її роман "Дракони, вперед!" Твір отримав доброзичливі відгуки.

3. Читання уривку "Ботанік" із книги "Дракони вперед!". (Щоб його прочитати перейди за посиланням wym-1588779837582

4. Аналіз прочитаного.

- Як звати головного героя?

- З чого почалася його любов до рослин?

- Як ви думаєте, чому рослини так приваблювали Михася?

- Ким вирішив стати хлопчик?

- Яке прізвисько йому дали в школі?

- Куди вирушила родина на відпочинок?

- Що мріяв побачити Михась?

- Чому екскурсія не приносила задоволення головному герою?