1. Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" № 8 Херсонської міської ради у своїй діяльності керується Статутом закладу.(вкладення)

2. Заклад працює згідно ліцензування (вкладення)

3. Структура закладу освіти: -дошкільний підрозділ; - початкова школа(І ступінь)- 1-4 класи; -основна школа (ІІ ступінь) - 5-9 класи.

4. Кадровий склад Херсонського НВК І-ІІ ступенів № 8 (вкладення)

5. Школа працює за навчальними програмами , затвердженими Міністерством освіти і науки України(вкладення)

6. За Херсонським НВК І-ІІ ступенів № 8, згідно розпорядження управління Херсонської міської ради, закріплено територію обслуговування навчальним закладом (вкладення)

7. Проектна потужність закладу - 300 чол. Мережа закладу станом на 05.09.2020 - 132 учня(1-9 клас), 26 вихованців ЗДО

9.Мова освітнього процесу - українська.

10. Вакантні посади - медсестра (1 ст), бібліотекар (0,5 ст)

11. Матеріально-технічне забезпечення школи відповідає ліцензійним умовам (Закон України "Про освіту" розділ ХІІ п.3 п.п.6)

12. У школі немає гуртожитку.

14. Результати річного оцінювання учнів за 2019/2020 р.(вкладення)

15. Згідно частини другої статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту"(із змінами, внесеними згідно із Законом України №2145-VІІІ від 05.09.2017) зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви батьків, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідно документа про освіту (крім учнів першого класу).

16.Заклад обладнано пандусом, кнопкою виклику .

17.Заклад надає освітні послуги безкоштовно.

18. Додаткові освітні послуги школа не надає.

19. Відповідає ліцензійним умовам (ЗУ “Про освіту” Розділ ХІІ п.3 п.п.6)

20. Інформацію про публічні кошти поновлюється щомісяця до 10 числа наступного місяця(вкладення)

Коментарi