Правила та ризики оцінки дитячих ДНЗ протягом періоду карантинуу зв'язку із поширенням коронавірусної хвороби (СОВІД-19)

Правила:

1. Повернення учасників освітнього процесу до заснування освіти може забезпечити лише доступність інформації щодо стану здоров'я та відсутності контактів з інфікованими особами відповідно до поетапного графічного прийому.

2. Перед початком оцінки ДНЗ заповнити надані вихователями описувальник.

3. Під час першого оцінювання дитячої ДНЗ після карантину потрібно надати заповнений описувальник.

4. Приводити до ДНЗ лише здорову дитину.

5. Дитина з будь-якими ознаками хвороби залишається вдома!

6. У разі виявлення проявів захворювання у дитини обов'язково повідомити про це вихователя та медичну сестру ДНЗ.

7. Прийом дітей до ДНЗ здійснюється до 8.15.

8. Батьки та особи, які супроводять повинні одягати респіратор або захищену маску (у тому числі окремо), щоб бути покритими ніс та рот.

9. У будівлі закладу батьки не допускаються.

10. Очікування на території повинно бути обмежено.

11. Температурний скринінг дітей проводится при вході (початковий) у заклад та кожні 4 години (поточний).

12. Діти, при яких виявлено температуру тіла понад 37,2 ° С або ознаки респіраторних захворювань:при проведенні початкового температурного режиму - не допускається до оцінки;при поточному скринінгу - ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.

13. Приносити іграшки, будь-які предмети та їжу з дому в ДНЗ заборонено.