Як ти провів вчорашній день?

Цілі:закріпити лексико-граматичний матеріал теми, описувати дії в минулому часі (Past Simple Tense), удосконалювати навички читання і говоріння; навчати працювати індивідуально і в парах; виховувати вміння слухати інших.

ХІД УРОКУ:

І. ПІДГОТОВКА ДОСПРИЙНЯТТЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ.

1. Привітання, повідомлення теми і мети уроку.

This nice early morning

Good morning

The theme of our lesson is Past Simple Tense. Let’s start our lesson!

2. Введення в іноземну атмосферу.

3. A) Повторення вивченої лексики за вчителем: (Let’s revise our words and phrases)

T: Listen and repeat after me: get up, have breakfast, clean teeth, wash face, go to school, yesterday, today, now, watch TV, play games, go home.

Т: translate, please: get up, have breakfast, clean teeth, wash face, go to school, now, go home.

Б) Повторення граматики: минулий час.

T: let’s revise the Present Simple Tense and the Past Simple Tense.

1. Tom _____ at school today. (is)

2. Ann _____ at home yesterday. (was)

3. Taras was in the park _________. (yesterday)

4. Kim is at the Zoo _________. (today)

T: translate the sentences:

1. She was at school yesterday.

2. Taras is at home today.

3. Tom was not at his granny yesterday.

4. Dan and Ann were not in the park yesterday.

5.

ІІ. ЗАКЛЮЧНАЧАСТИНАУРОКУ.

1. Оцінювання дітей. Підведення підсумку уроку.

T: Open your diary, your home task: Ex. 5 p. 113 (написати і вивчити діалог).

Учитель озвучує оцінки і цікавиться тим, що сподобалося дітям на уроці, що було складного, що вони вивчили за урок. T: Dear pupils! Our lesson is coming to the end. You worked hard today and got good marks.

2. Кінець уроку.

Our lesson is over. Good bye!

Кiлькiсть переглядiв: 75

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.