Тема уроку: Чим ти займався вчора?

Мета:

навчальна – закріпити граматичний матеріал за темою "Людина",

практикувати мовні засоби, вчити описувати події в

минулому часі, удосконалювати компетенції читання,

аудіювання і усного мовлення, тренувати навички

вживання правильних і неправильних дієслів англійської

мови у минулому часі;

розвиваюча – розвивати вміння уважно стежити за презентованою

інформацією, ефективно співпрацювати під час роботи

протягом уроку, мотивувати готовність брати участь в

іншомовному спілкуванні, розвивати вміння логічно

висловлювати свою думку;

виховна – виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших,

формувати доброзичливу атмосферу в класі, проявляти увагу

до співрозмовника в процесі спілкування, виховувати

культуру спілкування, виховувати розуміння важливості

опанування іноземної мови і потреби користуватися нею як

засобом спілкування, вчити чітко виконувати інструкції

вчителя.

ХІД УРОКУ

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання та організаційний момент

Good morning, boys and girls! I am very glad to see you! Sit down.

How are you today?

What is the weather like today?

Let's begin our lesson.

2. Повідомлення теми та мети уроку

Today you will tell us about your activities in the past.

3. Уведення в іншомовну атмосферу

Before we start working let’s have a drill. Please, look at the screen, there is a funny poem, now listen to me please, then we will translate and discuss it.

Iknewone boy.
His name was Roy.
He bought a dog
And named it Sock.
The dog grew big,Could eat a pig.

Did you notice anything while reading?(червоним кольором виділені дієслова вPastSimple) Today we will continue to speak about Past Simple.

ІІ. Основна частина уроку

1. Граматична схема The Past Simple Tense.

Учні складають речення, використовуючи вивчену лексику та спираючись на граматичну схему.

3. Вдосконалення навичок вживання неправильних дієслів у PastSimple

write - wrote

Yesterday my friend wrote a letter to me.

blow - blew

We blew a lot of balloons for our party.

bring - brought

I brought new books from our school library.

buy - bought

Two days ago my mother bought me a new doll.

take - took

I took my favourite book with me to read.

make - made

Yesterday we made a paper doll's house.

5. Вдосконалення навичок аудіювання

1) Етап підготовки до аудіювання. Введення нової лексики

invite [ ɪnˈvaɪt ] запрошувати

butter [ ˈbʌtə ] вершкове масло
flour [ ˈflauə ] борошно

6. Вдосконалення навичок письма (6 хв.)

Впр. 4, стор. 103

Учні складають речення у минулому часі і записують їх у зошит.

7. Вдосконалення навичок письма

Tell what did you do yesterday?

ІІІ. Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання

Write a short story. Tell what did you do yesterday.

Кiлькiсть переглядiв: 63

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.