Дистанційна виховна бесіда з учнями, щодо правил користування безпечним інтернетом

Інформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів людини (і більш глобально – суспільства, держави). Неправдива, неповна, невчасна інформація може нанести шкоду. Особливо вразливі у цьому контексті діти.

Інколи школярі не можуть правильно зреагувати на матеріали з мережі з різних причин. Робота у цьому напрямку для вчителів та батьків дуже важлива. Безконтрольний доступ до інтернету може мати негативні наслідки для дитини.

Тому соціальним педагогом було проведено виховну бесіду із старшокласниками Херсонського НВК І-ІІ ступенів N8 щодо правил користування безпечним інтернетом. Учні переглянули презентацію, вступали в дискусію та із задоволенням відповідали на тематичні запитання.

/Files/images/202102/изображение_viber_2021-04-08_12-59-18яя.jpg

/Files/images/202102/изображение_viber_2021-04-08_12-59-19с.jpg