Школярі побували з екскурсією в м.Одеса

Здраствуй, Одеса! Місто зігріте сонцем, овіяне морським бризом і оповите цікавими історіями і особистостями. Наше знайомство школярі розпочали з центральних вулиць - Пушкінської, Рішельєвської, Ланжеронівської і, звичайно ж Дерибасівської. Тут збереглося безліч будівель, збудованих у XIX столітті, в багатьох з них колись гостювали, жили або просто бували відомі історичні особистості, найяскравіші представники культури і науки.

Одеський національний академічний театр опери та балету, який вважається одним з найкрасивіших у світі. Учні переглянули музичну виставу-казку, яка вразила своєю мелодійностю, грою акторів. А розкішне вбрання залів театру ще довго залишаться у памяті дітей.

Далі невгамонна кагорта школярів направилась до розважального центру Рівєра і прийняла участь у майстер-класі по аква-гриму. Шкільні осінні канікули завершилися чудовим відпочинком, який обєднав дітей)))