Відкриті уроки у початковій школі (1й клас)

Протягом листопада, в рамках проведення "Тижня початкових класів" у початковій школі відбулися відкриті уроки. Класний керівник 1-го класу Федюкевич Юлія Анатоліївна також була задіяна в процес цього свята знань. Під час проведення уроку "Я досліждую світ на тему "Рослини", вчителем було використано різні форми роботи.

Враховуючи невилику кількість дітей в першому класі, для них був підготовлений цілий комплекс завдань та вправ, які вони встигли виконати за 35 хв. уроку, а саме: - привітання, налаштування на роботу, - хвилинка спостережень за погодою, днями тижня, - актуалізація знань (що учні знають про рослини), - фізкультхвилинка, - рефлексія (технологія "Незакінчені речення": я дізналася що; я навчилася).

Дітей та вчителя не відволікало присутність глядачів, а саме інших освітян. Під час уроку було помітно вихованість учнів, та професіоналізм молодого вчителя.

Дякуємо Юлії Анатоліївні за проведення відкритого уроку, так тримати!