День Захисника України!

«Я – українець, я – козак!»

З нагоди Дня захисника України а також Дня українського козацтва у Херсонському НВК №8 13 жовтня панувало святкове напруження і піднесений настрій, адже кожен класний колектив приймав участь у різноманітних заходах.

Розпочався день із єдиної виховної години, до якої учні 5 класу підготували цікаві історичні сторінки з життя видатних українських гетьманів. Учні –старшокласники презентували героїчну волю та міцних дух воїнів-захисників України.

На І поверсі школи провели виставку малюнків та плакатів«Козацькому роду нема переводу!». Кращі дитячі роботи були відзначені цінними подарунками.

Продовжився день грою- квест «Історію свого народу знай і поважай!» Учні спритно бігали шкільними коридорами у пошуках необхідних станцій та із захопленням давали відповіді на складні питання.

Святковий настрій панував серед учнів, вчителів!
Дзвінки дитячі голоси декламували вірші, присвячені козацтву, мужності українського народу, закликали до братання: «Українці! Рідні браття! Ще прийде весела днина! Хай живе в серцях багаття і квітує Україна!»

На завершення дня було проведено спортивне свято «Козацькі розваги!» серед учнів 7,9 класів. На захід завітали представники Херсонського обласного товариства Соборного козацтва України «Січ». Найспритнішими та найсильнішими виявилися хлопці 7 класу!

Саме такі заходи демонструють підготовку та загартованість сучасної молоді до майбутніх випробувань, їх щиру любов до Батьківщини, шанування історії свого народу.