Посади дерево миру!

Учні Херсонського НВК І-ІІ ступенів № 8 стали активними учасниками Всеукраїнської акції «Посади дерево миру». Ця ініціатива проводиться в рамках чергової хвилі Всеукраїнської акції «Посади дерево миру», яка стартувала в 2016 р. з ініціативи Української Греко-Католицької Церкви за підтримки Мінприроди України. Метою цьогорічної акції є привернення уваги громадськості до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до знищення природи України, загоєння ран довкілля і передусім захисту самої людини, яка є невід’ємною частиною створеного Богом світу.

15 дерев софори японської, яка є не тільки красивою а й дуже корисною, висадили у шкільному парку. Вона ще відрізняється високою газостійкістю. Саме через це її використовують в озелененні вулиць великих міст. Тепер шкільний парк стане не тільки затишний і привабливий для відпочинку, а й для проведення уроків під небом.

Колектив освітнього закладу разом із співробітниками еко-освітнього відділу Національного природничого парку «Нижньодніпровський» Тетяною Крючковою і Тетяною Імприч працює над оновленням шкільного парку та спонукає молодь бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля.

Дбайливе ставлення до природи, навколишнього природного середовища – важливий крок на цьому шляху!!!