Садочку бути!

Херсону необхідні нові групи дошкільнят

Існуюча мережа дошкільних навчальних закладів сьогодні не в повній мірі задовольняє потреби мешканців мікрорайону Шуменський. Саме тому управлінням освіти міста було запропоновано, а депутатами міської ради підтримано, відкриття дошкільних груп у Херсонському НВК № 8.

Капітальний ремонт будівлі для дошкільнят було розпочато у 2016 році. На жаль, ремонтні роботи були призупиненні, бо для їх завершення необхідні кошти, і не маленькі.
Саме з цією метою 16 листопада освітній закладвідвідали голова бюджетної депутатської комісії міської ради Руслан Рубан і начальник управління освіти Юрій Ніконов.
Із зацікавленістю оглянуто усі приміщення школи: їдальню, туалетні кімнати, класні кабінети. Висловив стурбованість існуючими проблемами колективу дітей та педагогів, адже два корпуси НВК були побудовані ще у 1944 і 1953 роках і наголосив на необхідності фінансової допомоги на їх модернізацію.

Сподіваємось на підтримку і вирішення дуже важливого питання!