День толерантності у школі

День Толерантності в школі

Навчальний день 16 листопада у Херсонському НВК І-ІІ ступенів № 8 був сповнений різноманітними заходами. Акція «Толерантним будь завжди» пройшла серед учнів старшої школи. Учні та вчителі створили «Дерево толерантності», яке символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства. Дерево заквітало людськими якостями, якими вважали учасники акції головними для толерантної людини.

На виховних годинах у 1-4 класах в цікавій формі було розказано про історію з’явлення цього дня, його символіку та шляхетну мету. Школярі отримали позитивні емоції, а також знання про компоненти толерантності, толерантне ставлення до оточуючих, вміння толерантно спілкуватися.

Продовжився день майстер-класом «Долоньки дружби» під час якої діти ознайомилися з правилами дружби, виготовили долоньки і написали на них чому потрібно цінувати дружбу.

По завершенні дня усі учні прикрасили «паркан ввічливих слів» своїми глечиками, які символізували доброту, турботу, милосердя, щиросердність.

Проведення таких заходів у школі допомагає сформувати в учнів правильне уявлення щодо толерантної поведінки, виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів, розвивати комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння..

Деньпройшов цікаво і змістовно.