Так починається життя у нового лісу!

Минулого року школярі Херсонського НВК № 8 висаджували на пришкільній території 35 саджанців вишні, у цьому році було вирішено посадити дуби!

Серед численних могутніх дерев, що ростуть на нашій планеті, в особливій пошані і повазі завжди був і залишається благородний дуб. Він асоціюється з силою, мужністю і благородством,

Посадка дерев відбувалася під наглядом провідного фахівця з екологічної освіти Імприч Тетяни, яка уважно стежила, щоб учні 5-го класу чітко дотримувалися технології. Адже від цього залежить, наскільки добре приживуться саджанці.

А учні 9 класу розпочали акцію по вирощуванню своїх власних саджанців))) Юні любителі-садівники впевненні, що неодмінно зможуть виростити з жолудя дуб у шкільних умовах, тому що будуть прикладати свої зусилля по дотриманню отриманих рекомендацій і схеми дій фахівців.
Отже, попереду період досліджень та маленьких відкритів!!! Учитель біології Ірина Каламуняк разом із учнями проаналізують результати, а саме:, залежність між технологією посадки жолудів та умовами догляду за процесом пророщування. Упродовж зимового періоду школярі будуть стежити за процесом перетворення звичайного жолудя в могутнє дерево та його адаптації навесні до нового місця у ґрунті шкільного парку.

Цікавими екологічними акціями (загальноукраїнська акції "Дуби Шевченка єднають Україну") Херсонський НВК І-ІІ ступенів № 8 продовжує співпрацю з Національним природним парком "Нижньодніпровський"!!! Разом, вчителі і екологи, намагаються виховувати у молоді дбайливе ставлення до навколишньої природи, любов до рідної землі та заохочують до примноження природних багатств рідного краю.

Як зазначила Анна Татарова, учениця 9 класу: «Ця акція стала для мене чимось «особливим», оскільки мені дуже подобається відвідувати «наш парк» – парк НВК №8. Я часто приходжу сюди з сім'єю та друзями. І мені так хочеться, щоб кожна людина відчула свою відповідальність за чистоту природи».