День Учителя у школі!

У прекрасну пору року починається новий навчальний рік. А це означає, що попереду нелегка, клопітка праця для учнів та вчителів. Це час, коли шелестить падолистом осінь, і снує в лузі мереживо бабиного літа, час коли червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим учителям. Це, безперечно, нова сторінка в житті молодих педагогів. Їм сіяти добре, розумне, вічне. Чотири новачків-учителів цьогоріч прийшли працювати до Херсонського НВК № 8. І ми бажаємо ім вдалого року, цікавих уроків, розумних та творчих учнів)))

З нагоди дня вчителя в Херсонському НВК № 8 було проведено свято “Уклін Вам до землі любі, милі вчителі”. Учні школи звернулися зі словами подяки до вчителів школи, подарували їм пісені, вірші. Змістовним був виступ наймолодших школярів – учнів початкових класів.

Також педагогів привітала директор закладу Фокіна Ірина Олексіївна та посвятила молодих колег у Учителі, а досвідчених привітала цінними подарунками!