День туризму у школі

Досить пізнавальним і захоплюючим став День туризму у Херсонському НВК 8, який провели для учнів методисти КЗ " Центр туристської- краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонськоі обласної ради та Херсонського центру дитячоі та юнацької творчості Оксана Побіреська і Віра Бірзова. Діти вчилися, як правильно складати рюкзак, як поводити себе в екстримальних ситуаціях та орієнтуватися за допомогою карти.

Закріпити на практиці здобуті знання юні туристи змогли змагаючись, під час яких мали можливість вдосталь набігатися і погратися.

Змагання залишили учасникам яскраві враження та позитивні емоції, адже активний відпочинок — це здоров’я, цікаве проведення часу, нові новички та нові перемоги))))