Місячник "Увага! Діти на дорозі!"

Безпека дорожнього руху – це життя!!!!

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху у Херсонському НВК І-ІІ ступенів №8 відбулося святкове, яскраве та, водночас, пізнавальне дійство «Подорож до країни дорожніх знаків».

На виховний захід завітали гості —працівники патрульної поліції. Усі разом (господарі свята та гості) подорожували і відвідали країну Дорожніх знаків.Діти розказували вірші, знайомилися з історією виникнення дорожних знаків, шукали відповіді на питання вікториниі все це за Правилами дорожнього руху.У рамках тижня проходила виставка малюнків на тему: «Правила дорожнього руху очима дітей». Сім маленьких художників-авторів найкращих малюнків були відзначенні цінними подарунками. А брат та сестра Халікулови презентували авторський вірш, який було відзначено представниками патрульної поліції.

Ідемо ми до школи, - що навколо? Пташки, природа, ніби все чудово; Але підстерігає небезпека нас усюди І несуть її у світ наш люди! Які не знають навіть правил поведінки- У транспорті, в дорозі, на зупинках! Тому потрібно бути уважним кожен раз! Адже лише одне життя є в нас!

На завершення свята на учнів чекав сюрприз від правоохоронців – вони мали змогу посидіти за кермом справжнього поліцейського автомобіля.Життя кожної дитини безцінне. Перед нами, дорослими, стоїть дуже важливе завдання – навчити дітей безпечно поводитись на дорозі і самим подавати приклад неухильного дотримання Правил дорожнього руху!