Методична рада школи обговорює важливі питання

Життя закладу, науково-пошукова робота, повсякденна творча діяльність педагогів школи починається з організації методичної служби. Система організації роботи з педагогічними кадрами сприяє підвищенню професійною компетентності вчителя на сучасному етапі розвитку освіти.

Загальне керівництво педагогічною діяльністю школи здійснює методична рада, в яку входять: директор школи, заступник директора з навчально-виховної роботи, керівники структурних підрозділів – методичних об’єднань, психолог школи. Методична рада координує взаємодію методичних об’єднань, надає допомогу педагогічному колективу в роботі над темою експериментальної роботи, піклується про зміцнення методичної бази. Важливим напрямом роботи методичної ради є постійне вдосконалення педагогічної майстерності вчителів.